.:: Albania-Music ::. Muzik-Shqip , Mp3 Shqip , Shkarko Mp3-Shqip, Filma Shqip. -
  Kryefaqe
  Kontakt
  Video Shqip
  Kenget ma të Shkarkuara
  Forumi
  Toplista Albania-Music
  Shkarko Programme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Mp3-Shqip
  Rap Ylli

! 2007 Bart Ft Vullnet - Tonight
! 2007 Blero - Zemer Bosh
! 2007 Buqja Gazi Linda - Po Te Vjen Era Kredit
! 2007 DY PO 2 - Qu kceni
! 2007 Dj Suat - The Way i Are Shqip Remix
! 2007 Doruntina Disha ft. Flaka Krelani - Jeta Kerkon Dashuri
! 2007 Ex King ft. Minatori - Ne Duart Tua Do Te Vdes
! 2007 Ilir Shaqiri dhe Violeta - Potpuri Popullore
! 2007 Kaltrina Selimi - Auto stop
! 2007 Mendi feat Toni White - Viti i Ri
! 2007 Nora Istrefi - Ma e Fort se Ti
! 2007 Nora Istrefi - Xhemile
! 2007 Sinan Vllasaliu - Jena gzu
! 2007 Sinan Vllasaliu - Ma ke syrin si filxhan
! 2007 Soni - Zig zag
! 2007 Teuta Selimi - Djal i Mir
! 2007 Teuta Selimi- Live Molla Sheherlije (LaLuna)
! 2007 Teuta Selimi-Xhemile Live (LaLuna)
! 2007 Vellezerit Susuri - Llokum me arra
! 2007 Vesa Luma ft.Gentz Etno Engjujt - Ex Relax
! 2007 Vjollca dhe Emine Hajdari - Ah Dashni
! 2007 Xeni Gentian Gojani Zenel Doli Ismet Peja dhe Violeta Demaj - Me te miret per ju
! 2007 Xheza - Krisi pushka
! 2007 Xhezair Elezi dhe Fatmire Mjaku - Buzet Flak
! 2007 Afrim Muqiqi - tjetrin tash e dashurove
! 2007 Afrimi Shyhretja Shkurtja Shaqiri - Album Kollazh
! 2007 Aurora - Deshmori flet
! 2007 Avni mehmeti - Ndoshta
! 2007 Duli - Tallava per Metinin LIVE
! 2007 Emine - E Kam Nje Hall
! 2007 Ermal Fejzullahu - Ku i Kam Shoket e Mi
! 2007 Hekuran Krasniqi - Edhe Sonte
! 2007 Ismet Bexheti dhe Violeta Kajtazi - Hajde Hajde Falma Dashurin
! 2007 Lena - Full Album
! 2007 Lori - E zeza
! 2007 MEGA MIX - Album
! 2007 Mahmut Ferati - Netet pa Babain
! 2007 Mahmut Ferati dhe Shaqir Cervadiku - Album
! 2007 Meda - Adem Jashari
! 2007 Mimoza - Cka Kam Ne Zemer
! 2007 Miranda Hashani - Ike Me Tjetren
! 2007 Mixha Shneq - Tallava
! 2007 Rovena Stefa - Cka mka syri
! 2007 TORNADOS ft. DMK - Super Fuqi
! 2007 TeRRoR a.k.a.Shkupi - Fuck v.i.p
! 2007 Tuli-G ft. Sihana - Terapi Vjen Si Rufeja
! 2007 Xhuli - Te Dua Ty
! 2007 Zemer Bosh - Top HITS Album
! 2007 Bessart Oxa dhe Master D - I mir i keq
! 2007 D.M.K - 5 Keng
! 2007 Duda Double-g - Full Album
! 2007 Ex king - Autodidaktoj
! 2007 Greta Koci - Me Fal
! 2007 Ingrid Gjoni dhe Ciljeta - Puchi puchi
! 2007 Mahmut F. Meda Shkurtja Motrat Mustafa
! 2007 Mahmut Ferati Meda Shkurte Fejza Motrat Mustafa - Valle Potpuri 2007 vol 2
! 2007 Mahmuti dhe Shaqa - Jan do burra
! 2007 Mahmuti dhe Shaqa - Kam ra ne Hall
! 2007 Rebel a.k.a UniKKatiL - Kanuni Katilit Full Album 2007
! 2007 AB-MC - HaJde KneJ
! 2007 Adelina,Fatoni ft.Dashi -Te blini
! 2007 Afrim Muqici - Meli Meli
! 2007 Bubulina Krasniqi - Bejby ti shko
! 2007 Ciljeta - Falma
! 2007 Gazmend Rama - Zemer hekur zemer gur
! 2007 Genta - Choose
! 2007 Humor me Tel (taxi)
! 2007 Malesori - Dy Zemra
! 2007 Meda - Ah moj zemer
! 2007 Mirsad Shabani - Rmx Popullore
! 2007 Nora Istrefi - Nje Dite
! 2007 Rebel aka UniKkaTiL Ft.Ex KinG Tata Mata
! 2007 Rovena ft.Shpati - Potpuri
! 2007 Ryva Kajtazi- Iluzion
! 2007 Teuta Selimi - Djali i Mir
! 2007 Thugs Army - Pe Kallum Krejt
! 2007 Unikkatil - Fat Zi
! 2007 V-Ton - Hyp Nkerr
! 2007 Cyanide - NEW
! 2007 Double GG ft. D.u.D.a- Prej Kosoves
! 2007 Flori - Soni Malaj - Fluturimi 3470
! 2007 Meda - Vdis
! 2007 Milot - Air it out
! 2007 Muharrem Ahmeti - Oj Nan e mjera Nan
! 2007 Naser Berisha - Pergjitmon
! 2007 Oran-G - Tornados
! 2007 Rrufeja - Edhe Nje Loje
! 2007 Tuna - Tickets
! 2007 Veli Sahiti TRIX - Jam Kthyer Perseri
! 2007 Aurora - Amaneti
! 2007 Grupi ATA - Ndarja ( Nota Fest 2007 )
! 2007 Nota Fest - FULL
! 2007 Nusret Mucici
! 2007 Az-M ft F-TIM - Hot bitch
! 2007 Bleona - E Jotja
! 2007 DMC ft. Master Max and Kobra - Besa Bes
! 2007 Erkani dhe Aferdita Elshani
! 2007 Fadili dhe Lumja - Live Tallava
! 2007 Faik Ismajli - Vajzat e Mitrovices
! 2007 Fati Sinani - Vaji i nenes
! 2007 G-Fighter Infinit - Buja Diss Demo
! 2007 Genta - Something To Remember
! 2007 Gjira ft. Cyanide - Boten e sho me 2 sy
! 2007 Mehmet Zuka dhe Kastriotet
! 2007 Monika - Kurr ske ni
! 2007 Zbavitu.Net Hite
! 2007 A-Star ft.Mk4 - Pse spu rin rahat
! 2007 Elita 5 - Cmendem
! 2007 Kenga Magjike - Pjesa 1
! 2007 Kenga Magjike - Pjesa 2
! 2007 Kenga Magjike - Pjesa 3
! 2007 Kenga Magjike - Pjesa 4
! 2007 Kenga Magjike - Pjesa 5
! 2007 Kenga Magjike - Pjesa 6
! 2007 Nora Istrefi - Njeri tjetri
! 2007 Shkumbin Ismaili - Vargjet e Fundit
! 2007 - Dani - Me 7 dry
! 2007 Bekim Kumanova - Tallava
! 2007 D.a.sh.I ft D.u.d.A - Nen Hetime
! 2007 Greta Koci - Falme Nene
! 2007 Leonora Jakupi - Nje Her Ne Jet
! Amko - Zbavitu-Net
! 2007 Boom Gang- Qaj per ty
! 2007 Mad Lion Ft Loco - Vul me Gjak
! 2007 Monny ft. D.u.d.a. dhe Zeero Man - Loja
! 2007 Nekladen- Burgu ma i madh
! 2007 Presioni ft. JeTon Klepto - Qka Pate Qka Spate
! 2007 TORNADOS ft AH - Diss Tingulli 3n
! 2007 Ti-Zi ft. D.u.d.a. dhe ZeeroMan - Rrak Tak ( Pite Per Gjermon )
! A.F.G-feat-King Lion--Zemer
! 2007 Bleona Qereti - Album
! 2007 Gjyste Vulaj - Shah Mat
! 2007 - BloodySoldierZ - Moj Non
! 2007 Aziz Murati LIVE
! 2007 Caiptal F feat 2po2 - Shoping
! 2007 Cani Feat. Anxhela Peristeri - Mos me Harro
! 2007 Don Pizhi - Kallxoma Stilin Ton
! 2007 Dona - embelsire
! 2007 Double G - Po po
! 2007 Grupi ATA - Rock and Roll
! 2007 Jeta Faqolli - Konkurenca
! 2007 MC Eqarta ft. TanKilla - Me Mungon
! 2007 Nora Istrefi -Mos me Le
! 2007 OKI dhe BEXO - Shhh
! 2007 Produkt 28
! 2007 Rikthimi Feat. Hekuran Krasniqi
! 2007 Sabian dhe Ingrid Gjoni
! 2007 Sabiani dhe ingrid gjoni - Do te marr me vete
! 2007 Xhanan - Fly baby fly
! 2007 Xhevahirt - Nj lajm po e pres
! 2007 Xhuli - Epitet Triumfal
! 2007- Double G
! Anjeza Branka - Baby
! Aurora - Per mua ishe ti
! Hite Arabisht
! LiLi - Vetem me genjen 2007
0290 ft Uncle B - Lady
039 Records - 5 kong te forta
2 Head Shqipes
2 PO 2 - 2007
2Li-G Brutal Big-Wolf - Tash Gjuj 2007
2Li-G_Brutal_Big-Wolf-Tash_Gjuj
2Po2 - Hala me Rep
2Po2 ft. Capital-T - Mesazh Pozitiv
2Po2 ft. Capital-T - Mesazh Pozitiv 2007
7 me 7
A.F.G - Hajdeni Qika (Real Fida,Abi,Mc.G)
A.L.F - Veni Jem 2007
ADEM RAMADANI - VJEN PRANVERA 2007
Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama
Adelina Ismaili - Lavdi - Ushtari im
Adelina Ismaili - Shum mir do te ishte
Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu 2007
Adelina Tahiri - Narcizoid
Adelina Thaqi - Kurre su pame me sy
Adelina Thaqi 2007
Adelina dhe Sabria - Gjithmon me ju
Adem Ramadani - LIVE
Adem Ramadani - Mos u mashtro
Adem Ramadani - Vjen Prenvera
Adnan Daci - Zemrush
Adnan Daci dhe Teuta Selimi - Smundem me u nda
Adnan Daci- moll e ndaluar
Aferdita - Azizi - Labinoti
Aferdita Demaku -Albunm II 2007
Aferdita demaku - Oj lulie, oj lulie
Aferdita, Azizi , Labinoti - Sonte po vallezojn 2007
Afrim Muciqi 2007
Afrim Muqiqi - Shume tkam dashte e kurr se kam dite
Afrimi Muciqi dhe Yjet 2007
Afrimi dhe Dani
Afrimi dhe Dani - 2007
Afrimi dhe Dani 2007
Aida Cara - Kate Kate 2007
AlBa-G Ft PeJani - e moj non
Alban Shehu - Dola me shetit Album 2007
Alban Skenderaj (Album 2007)
Alban Skenderaj 2007
Alban_Skenderaj-Eklips
Albana 2007
Albana Syla 2007
Albana- Ke faj
Albanota - Gjithmon me ju 2007
Albanota MAJ 2007
Albanota MEGAMIX 2007
Albina Hashani - Ta kaloj naten me ty
Albinas Band - Destanacion i Gabuar
Alketa Vejsiu 2007
Altin SHira dhe Rovena Stefa
Altin Shira - Nje pik loti
Amanet Na Kan Lan Plisat 2007
Anduena Tahiri 2007
Anila Lilaj - Te dua ty
Antigona Rrustolli - Dasmash 2007
Arber Elezi 2007
Arbnor Ft Iliros 2007
Ariana - Ku je ti
Arif Aliu - Zgjohu dhimbja ime
Arsim Alushi 2007
Arta Bajrami - Chokollate - Albumi 2007
Arta Bajrami - Jo Ti Zemra Jem 2007
Arta Bajrami -Ti kam fal gabimet
Artiola Toska - Album 2007
Artiola Toska - Nje filxhan Album 2007
Artiola dhe Labi - 2007
Aurora - Prishtine
Aziz Murati 2007
B.F.P
B.F.P - 2007
B4U 2007
Baba Trodon - Kalle KAlle
Baba Trodon - O sa E mir
Babeta Shahini - Si karamele
Babeta Shahini 2007
Bajram Ali Idizi 2007
Bajram Ali Idrizi 2007
Bajram Gigolli - 2007
Bajram Gigolli - Album 2007
Barbana Dini - Dashurija
Bekim Kumanova dhe Labi
Bekim Kumanova dhe Labinot Tahiri 2007
Bekimi - Nshkup jemi tubu
Beli - Album 2007
Berkani - Album 2007
Berkani - Maraton
Berkani - Son Sans
Bertan Asllan -Ky osht Fati im
Bertan Asllan 2007
Bertan Asllani - Album 2007
Bertan Asllani - Prej meje je e lire
Bertan Asllani - Sonte te therras
Bertani-Genta-Nora-Bleona
Besa - Leshoje hapin
Besa - Unik
Besa 2007
Besart Ferizi - Kein Ganxxta 2007
Besjan Gashi - Album 2007
Bi-Ho.Gs feat. Kacy Style - Sonte jemi Ok
BiGX ft DonPizhi - Hajde Tash
Bidaki - Ti Je Hije 2007
Big Mama - Puberteti i vonuar
Big Mama - Rroft Interesi 2007
Big Mama - Sexy
Big Mama 2007
Big Toni 2007
Bilbilat - Potpuri 2007
Bilbilat e Mushtishtit - Ajshe ajshe
Bleona, Hekuran Krasniqi, Etno Engjujt - Mandarina
Blero - Album 2007
Blero - Dashurova Album 2007
Blero - Hajde zemer
Blero Ft Chipsi dhe Halili 2007
Blero ft Shpati - Falma
Blero ft.Chipsi dhe Halili - Afrohu ma ngat
Bubulina Krasniqi - Nen Kontroll
Buja - Po doni fam Ft. Vz dhe Tribun (Diss Double G) 2007
Bujar Qamili - 2007
Bujar Uka 2007
Bukurije Morina - Vajza Opojes
Cani dhe Anxhella 2007
Chipsi ft 1. Hit Mc - Ngoje
Chronics - Kombinim Fatal
Ciljeta 2007
Cpirra dhe Dunda - 5 Euro - 2007
Cpirra dhe Dunda 2007
Crino aKa Shpati - 4 kong
Crino aKa Shpati ft StreetLife - Bonu sikur na
D.U.D.A - Wanted
D.u.d.A - Italia E Vogel
D.u.d.A dhe Mony - 2007
D.u.d.A dhe Mony - Kurvat
DAVA GJERGJI 2007
DMC - Krejt Per 1 Emer
DMC FT.KOBRA
Da Ghost K-Master - Rilindja (ALBUM 2007)
Dani - Ndahet Zemra ne dy pjese
Denada ft. Stine - Te ndjej
Diant Hamko feat BabyBoy
Dj Beka feat.Dj Suat - Lil John Remix 2007
Dj Mili - Qou Rexho 2007
Dj Suat - 2007
Dj Suat Ft Duli dhe Bushido 2007
Dj Suat feat. Duli - Nuse po Shkon Remix
Dj Suat feat. Duli dhe Bushido - U fejove
Dj Suat feat.Gold AG - Gurrin e boj plumb
Dj.RebbeL - REMIKSE
Dj.Suat feat.Gjyks and DMX - Shkupi Remix
Djellza Kolgeci - Si Kleoparta
DogMatic - Syt Mshel
Don Arbas feat. Etno Engjujt - Seksi
Don Arbas feat. Etno Engjujt 2007
Don Pizhi Ft. Geti - E Di Zemer
Dr.Nushi ft. Sara - Veq Kce
Dredha a.k.a OD-1 - 2007
Dridhe Qiko
Dritero shaqiri - Tash nje vjet
Duda 2007
Duli - Ah, Kjo Qike
Duli - Album 2007
Duli - Meso si te dashurosh - 2007
Duli - Ndahet Zemra
Duli - Rruga pa Kthim
Duli 2007
Duli dhe Rovena - Xhelozoj
Duli, Xheni,dhe Elvana 2007
Duli,Xheni dhe Elvana
ELIZA- Per ata qe sjan
Edita Sopjani - Album 2007
Edona LLalloshi 2007
Edona Llalloshi (Album 2007)
Edona Llalloshi - Moj katile
Ekrem Gj - FJALORI Koqeluajtje FuGaA-s Diss
Ekrem Gj. ft. K.O. - Devijim
Ekrem-G - Diskotek 2007
Elvana Gjata - Album 2007
Elvana Gjata - Mames
Emine Toska - A sa shume ju kam lakmi
Emine Toska 2007
Enes Seferi - Seq na thiri djali ne dasem
Enes Seferi 2007
Enkela Arifi dhe Hysni Alushi
Era Corrupted - 2007
Erkan Kumanova - Ku ti gjej
Ermal Fejzullahu - Ndahet zemra ne dy pjes
Ermal Fejzullahu - Shtate dite
Ermal Fejzullahu - Vetem ty te kam 2007
Ermal Mamaqi 2007
Esad Ademi - Album 2007
Etno Engjujt - Album 2007
Etno Engjujt - Shoqen Bombe 2007
Etno Engjujt - Shoqen bombe
Eurosong 2007
F-Tim ft. Az-M - Kejt i kallum 2007
FFatmir Hoxha 2007
Fadil Riza 2007
Fatlum Zeka - Bum Bum Bum
Fatmir Ademi - Album 2007
Fatmir Ademi - TALLAVA
Fatmir Hoxha - Dashurin ta kam fal
Fatmir Hoxha 2007
Fatmir Makolli dhe Korab Shaqiri - Per qifteli
Fatmire Mjaku -Ti me thua me thua me mu ska
Fatoni 2007
Fidaim Aliu (Album 2007)
Fitore Gjonbalaj - Zemer ndalo fitore
Fitore Gjonbalaj 2007
Flaka Krelani - Nje Bote tjeter
Flora - Adnan Daci - Lori - Ymeri
Flora Gashi - U Mashtrova
Flora Gashi - Une nKosov e ti ne gurbet
Flora Gashi 2007
Flora, Adnan Daci dhe Ymeri 2007
Flora,Adnan Daci,Lori,Ymeri
Flori feat Luar - Gjithmone
FuGaA - So kjo kong
Fugaa Real1 - Ska mu nal 2007
GILI 2007
GLG Ft Sefe Duraj 2007
Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava
Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava 2007
Gazmend Rama (Album 2007)
Gazmend Rama LIVE 2007
Geni dhe Sela - A Mendon Per Mua
Genta - Nuk je per asnje
Genta - Pa pardon + Dridhem mix
Genta dhe Geti - 2007
Geti - Intervist - 2007
Gezuar 2007 - Moj Kosove te lumt na per ty
Gezuar 2007 - Sonte te theras
Ghost Dog S - Realitet
Gili - Dy Dakika
Gili - Dy dakika 2007
Gjeke Dushaj - Ne Kujtime
Gjeke Dushaj 2007
Gjyks feat Bekim Deari - GABIM
Gjyksi dhe Infinit - Kush Kush
Gjyste Vulaj - Jam e Lindur
Gjyste Vulaj - Une esell, Ti i abuzuar
Gjyste Vulaj 2007
Gold AG - Per Presheven
Gold AG 2007
Gresa - Djalo kupto
Gresa 2007
Greta Berati - Femijeri e varfer
Greta Koci - 2007
Greta Koci 2007
Greta Koci ft. Labi - Mos shiko tjeter
Gzim Ukaj 2007
HITE 2007
Hajrullahu dhe Grupi Orient LIVE 2007
Halili dhe Orient 2007
Hana - Endrrat sndalen kurre
Hana Band - Dite pas dit
Hana Band 2007
Hazbi Therra (Album 2007)
Hekuran Krasniqi - Albumi 2007
Hekuran Krasniqi 2007
Hija Jetes - Po doni vota
Hija e Jetes - Don Pizh 2007
Hite Popullor 2007
Hite Popullore 2007
Hitet e Gramafonit 2007
Humor - Tetovaret Zibigjeti
I-ZI - Babushi
I-ZI Babushi 2007
I.R 2007
Ilir Shaqiri - Cuca e Uskanes
Ilir Shaqiri - Cuca e Uskanes 2007
Ilir Shaqiri - Pran djellit Album 2007
Iliros dhe ArbNor - Mos ma bo me sy
Infinit Crew - Piju Prishtine
Ismet Bogujevci 2007
Izi Ft Duda 2007
Jehona Sopi - Pervjetori 2007
Jehona Sopi - borxh me ke
Jehona Sopi 2007
Jusuf Gervalla - Album 2007
KELI 2007
KENG PER MATURANT 2007
Kadria - 2007
Kadrush Haxhimustafa 2007
Kaltrina Selimi - Ti se don askend
Kaltrina Selimi 2007
Kastro Zizo feat Zajmina - Chupa Chupa
Kendojm Per ju 2007
Keng Dasmash - Mahmut Ferati dhe Remize Osmani etje..2007
Keng Dasmash 2007
Keng Vajtuse 2007
Keng per dasmore (POTPURI 2007)
Keqa - O Shpirt o Engjull
Kiameti (Felon Records) 2007
Kobra a.k.a Helmusi feat Rugaqi art - Ja vdekje ja
Kollazh 2007
Kristi 2007
Kthjellu 2007
LBK - Per Ty Jetoj
Labi - 2007
Labi - Albumi II 2007
Labi - Zemra ime
Labi 2007
Labi 2007 Live
Labi dhe Greta Koci 2007
Labi dhe Nystreti - New Live 2007 45min
Labinot Tahiri - Album 2007
Labinot Tahiri - Live ne Bruksel 2007
Labinot Tahiri - Tallava 2007
Labinot Tahiri 2007
Ledina Celo 2007
Leonora Jakupi - Zemra prap te kerkon 2007
Leonora Poloska - Album 2007
Leonora Poloska - Te Fala Zemren 2007
Leta 2007 Live
LiL B feaT. BiG WolF
Lida 2007
Lida 2007 - Sikur thoshe
Lord - Album 2007
Lori - 4 Puthje
Lori - Bjondine
Lori 2007
Lotet e Dashuris - The BEST
Luli 2007
Luljeta Krasniqi 2007
Lyrical Son 2007
M-jay ft Chicka - Ie Zhegitur
MC Ibo,kusha feat.anita,mr.Giani - Na e Kallim
MC Records - 2007
MC Records 2007
MEGA HITE 2007
Machiato Band - Eja ma ngat
Mad Lion 2007
Mahmut Ferati - Te Takova 2007
Mahmuti - Remzije - Aferdita dhe - V.Krasniqi
Maksi ft. G-GanT - Komplet Krejt Zemer
Malsori - Qike Malsore 2007
Mariza Ikonomi 2007
Mariza Ikonomi ft Erion Korini - Edhe fati qan
Martin Gojani - Ndahet Zemra
Mc Buya feat. Dony2Luxe - Njerzit Flasin
Meda - 3000 vjet
Meda - LIVE 2007
Meda 2007
Meda 2007 (Album)
Meda LIVE - 2007
Meda Live 2007
Meda dhe Ermali - Live
Meda, Ismeti, Vjollca 2007
Medaa - LIVE 2007
Mehdi Berisha 2007
Memi - Ah, Lejla Lejla
Memi 2007
Mensur Kadriu - Album 2007
Mentor Kurtishi 2007
Mera Zymberi - Album 2007
Meti 2007
Mihrije Braha - Po te isha uje ne oqean
Mihrije Prapashtica - Album 2007
Milot - A po Romshev 2007
Mimoza Shkodra - S me pelqen
Mirsa Kerceli - Sjam e vetmja
Mirsa dhe Lyrical Son 2007
Mirsad Shabani - Album 2007
Mixha Bib dhe Rrahim Struja - 2007
Motrat Mustafa 2007
Motrat Mustafaa 2007
Muharem Ahmeti - ALBUM 2007
Muharrem Ahmeti - Album 2007
Muharrem Ahmeti - Live 2007
Muharrem Ahmeti - Luj, Luj 2007
Muharrem Ahmeti - Qokolata
Muharrem Ahmeti - Tallava 2007
Murat Gjuniku 2007
Mustafa Ymeri - Me Qmende
N.R - Mixtape 2007
NR - Mixtape 2007
NRG BAND 2007
Naser Berisha - Pergjithmone
Nazife Remzie dhe Nexhat Osmani 2007
Nebi 2007
Nexhat Osmani - Album 2007
Nexhmije Pagarusha - Do te qaj neser
Njomza Kallaba - Ren per mua
Noli 2007
Nora Istrefi - Festa ime
Nora Istrefi - Hajde Me mu 2007
Nora istrefi - E jotja sjam 2007
North Crew Feat Lil Ita - Qe Dissi
Nr - 2007
Nystret Muciqi
Nystret Muciqi 2007
P1kado ft Simpatiko - Jay-zide 2007
Pacov ft Bimmi - Nket jet 2007
Pandora (Live ne Bolero 2007)
Pandora 2007
Papushi - Album 2007
Permbledhje per Maturant
Perrall me tupan
Pim-V feat. Maksi - Maturant
Poison - Perbindeshi
Polifest 2007
Poni - Album 2007
Potpuri 2007
Presioni ft Jeton - Zan Zan
Prince Double H - E Verteta Diss Unikkatil
Prishtina dhe Tini
R-D.E.U.X ft. MAD BOY - Speed Rap
RAP 2007
Rap Shqip 2007
Rapsodet 2007
Rasim Sopi - Hite Te Pa Harruara
Real Thugz - Mfal shok
Real-1 - Nbeat Po Album 2007
Remeka Ft Dredha 2007
Remjzi Leka - Sdo ti shijoj
Remzi Leka - O moj nafak
Remzie Osmani - Album 2007
Remzie dhe Nexhat Osmani - Oj Nane
Remzie dhe Nexhat Osmani 2007
Remzija, Aferdita, Mahmuti, Vellezerit Krasniqi - Te Gjithe ne Valle 2007
Rifadije Greiqevci 2007
Rovena Dilo - Dorezohem
Rovena Dilo 2007
Rovena Stefa - Zoteri anonim
Rozana Radi - Album 2007
Rozana Radi - Rrotullo me gisht
Rozana Radi 2007
Rudi, Krimineli dhe Dmc - Termet mbi qytet
SISTEMI BNG - Prishtina Tirana MeTroPoL 2007
SONI 2007
Sabian dhe Ingrid Gjoni - Do te mar me vete 2007
Sabian dhe Ingrid Gjoni- Do te marr me vete 2007
Sabri Fejzullahi - Album 2007
Sabri Fejzullahu - Ec me kohen
Sabri Fejzullahu - Album 2007
SeLA a.k.a BosZMaN - Vraje
SeLa a.k.a BosZMaN - Gurbet G Albumi 2007
Sef Duraj
Sefe Duraj - Album 2007
Sefe Duraj - LIVE ne durrs 2007
Sefe Duraj - Luj per mu se knoj per ty 2007
Shaqir Cervadiku
Shaqir Cervadiku 2007
Shkurte Fejza - Album 2007
Shpat Kasapi - Album 2007
Shpat Kasapi - Crazy
Shpat Kasapi - Crazy 2007
Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje
Shpat Kasapi - Qohu Rexho
Shpat Kasapi - Qohu Rexho 2007
Shyhrete Behluli - Album 2007
Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Qka po Thu 2007
Silva Gunbardhi
Sinan Hoxha - Album 2007
Sinan Hoxha - Vajza Kosovare 2007
Sinan Hoxha - Vajza kosovare
Sinan Vllasaliu - Mos ja falni
Sinan Vllasaliu - Potpuri LIVE 2007
Sinan Vllasaliu 2007
Sinan Vllasaliuu 2007
Sinani dhe Nystreti 2007
Singullar Kodoshi - Album 2007
Skillz - Album 2007
Smail Puraj - 2007
Stine - Kerce me mu Baby
Suada dhe Kadenca 2007
Sulltani 2007
Suzana - Dua te jem lot 2007
T-one ft K-RT-iL - Ngo baby
TBA - Smun na Nxen Venin
TNT 2007
TOP Hite
Takti-G 2007
Tallava (Live 2007)
Tallava Live Ne Zvicer 2007
Tatu Records 2007
Techno - Caconi 2007
Teuta - LIVE 2007
Teuta Kurti, Vesa Luma, Fatime Kosumi - Album 2007
Teuta Selimi - E din
Teuta Selimi - Femer
Teuta Selimi 2007
Toni Anonymos - Nuk Merzitem 2007
Top Dugagjini 2007
Top Dugagjinia 2007
Top Fest Vol.4
Top Hitet
Top ZbavituNet HITET 2007
Tornados - 1 Dit
Tornados - 1 Drejtimi
Tornados - Analizo 2007
Tornados - Bloody
Tornados - Me vullnet
Tornados ft F-Tim - Ezplodojm
Tornados ft TBA - Njo per kejt
TriLL MC Ft. diB , Dr.DardooS - Rap per Talenta
Tuna - Bileta
Tuna - Vazhdoj
Ultra Rap
UniKKatiL - Muzik 2007
Unikkatil - KATILI 2007
Unikkatili me TBA - TORNADOS - Veq Perpara
Urban Style - Prit veq pak
UrbanStyle - Rap Attack
VAJTUSE 2007
VZ - Tragjedia nHiphop
Valbona dhe Bashkimi 2007
Valle - Hit Album 2007
Valle Dasmash
Valon Kumanova TALLAVA
Valoni - Dy pika lot - 2007
Valton Krasniqi - Laperic tash ki mbet
Vannesa - Album 2007
Vellezerit Susuri - A mendon ndonjeher per mua
Vesa Luma - Luaj
Vesa Luma - Me shum
Vesa Luma 2007
Viola - Ste Dua 2007
Viola 2007
Vllezerit Abazi 2007
Vllezerit Krasniqi 2007
Vllezerit Qetaj 2007
Vllezrit Mziu 2007
Xeni - Live Album 2007
Xeni - Moj katile - LIVE 2007 -
Xeni 2007
Xeni Live - Album 2007
Xeni dhe Melita 2007
Xeni dhe Zejnel Doli 2007
Xhaviti - Mall per ty
Xhaviti 2007
Xheki - 2007
Xhela - Pi raki
Xhema - Per Nenen 2007
Xhemil Salihu - Album 2007
Xhemil Salihu 2007
Xhevahiret
Xhevahiret 2007
Xhezair Elezi xheza - Album 2007
Xuxi 2007 - Mos me ndalni
Yjet 2007
Zajmina Vasjari 2007
Zana Paloja - Kthehu Perseri
Zanfina Ismaili 2007
Zbavitu.Net HITE CD 1
Zbavitu.Net HITE CD 2
Zbavitu.Net MEGAMIX 2007
ZbavituNet SUPER HITET 2007

Heute waren schon 1 Besucher (11 Hits) hier!
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=