.:: Albania-Music ::. Muzik-Shqip , Mp3 Shqip , Shkarko Mp3-Shqip, Filma Shqip. -
  Kryefaqe
  Kontakt
  Video Shqip
  Kenget ma të Shkarkuara
  Forumi
  Toplista Albania-Music
  Shkarko Programme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Mp3-Shqip
  Rap Ylli

 
Adnan Kryeziu - Me prano te lutem moj qike
Albana Syla - Mir Keq E Pranoj
Albina Jakupi - Ti
Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht
Arben Gashi - Moj katile e pa shpirt[ ALBUM ] 2009
Avdija - Po vjen kavaleri
Bekim Dehari - Nise Vallen Nise
Beli - Te therras
Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz
Burim - Kastrati - Dasma jote
Daim Lala - prinderit na ndan
Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar
Elizabeta Marku - Lum kush merr djalin e vetem
Elona - Qdo Dite Qdo Nate
Emi - Nje mije here
Fatlum Ibrahimi - Dje me ty Sod pa ty
Faton Rugova - Dy her ta fali
Ganimete Asllani - Dasma jone ka fillu
Gjyle Qollaku - Ti per mua je
Gresa Behluli - Rrotolloje Numrin
Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit
Kaltrina Selimi - Copy Paste
Linda Drenovci - Injorant
Lori Marsela - Mos Mos Beso
LuLi - Sa Sa me te prit
Maki - Erdha ne deren tande
Merita Bunjaku - Hajde Lule
Merita Spahiu - Ani ri ma large
Mira Janji - Mpaske dashur
Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande
Motrat Hajzeri - Zemer o moj Zemer
Motrat Mustafa - Pa Ta Pa Nusen Me Tel
Muhamet Tahiri - Sa pa Fat
Rema - Shum ma mir qe jemi nda
Sala dhe Remzija - Je si Han e je si Diell
Shqipe Abazi - O jo mos shko
Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati
Soni Ft. Geti - Zona Zero 2009
Valbona Spahiu - Zemer zemer
Valoni dhe Moleri ft Valton Krasniq - Ryshfeti
Violeta Bucaj - Mori nane
Violeta Kajtazi - Mir ma din hallin
2009 Festivali 47 RTSH - 20 Keng
Afrimi , Dani , Labi , Gili Anduena , Viola - [Premier 2009]
Agroni - Tallava kajde defit
Agroni - Tallava pi knoj canit
Albani , Sinan Vllasaliu , Ermali , Sabria , Sejdiu - MEGA HITE
Album Nga Shkurtja , Shyhreti , Remzia , - A te kujtohet (bilbilat )
Beka dhe Naser Maqedonci - Kur na dul lulija
Beka feat. Naser Maqedonci - Kur na dul lulija
Berat Azemi - Le te presim
Bukurije Morina - Vajza e Opojes
Daim Lala - prinderit na ndan
Dionis Delia - Jan dy goca
Dj SuaT feat.Ylker Baliu - Vuaj 2009
Elmirandi - Tallava te trent
Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi
Eroll Jakupi - Trendefil mbi bor
Esad Ademi - Von e Morra Vesh
Gazmend Kelmendi - Krejt me rend [Album ]
Hazbi Thera - Qik qik mori qik 2009
Jaseri - Album [ Tallava ]
Kadria - Tallava taksim pa benzin
Labi - Vajze me sy te shkruar
Laureta Meci - Santa Baby
Lazo - Hashimi po e thrret sejdiun
Lazo - Ngoni Shok e more Vllaznie
Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri
Lendita Destani - Mos Me Prit
Lindor Krasniqi - Oj nan ti qe me rrite
Lori - Gjumit Ti Bjeri Viz
Mahmut Ferati - Cigarja
Mahmut Ferati - Kurgja spo i marrim ksaj bote
Mahmut Ferati - Prit naksham prit nsabah
Mahmut Ferati - Se kam prit
Meda - E kallum
Mevaip Sadiku - Vjerra nujsa
Muhamet Sejdiu - Bukuria vret
Nexhat Osmani - Bana mir gjeta keq
Nexhat Osmani - Ku ke Ikur
Nexhat Osmani - Me ty
Nusret_Muqiqi - Vetem Un Te Njoh
Reda - Zemer thyer
Remzia , Nexhati Saranda , Shpati dhe Antigona - Jeton dashuria jone [ HITE ]
Samir Aliu - Nuk Je Per Mu 2009
Sanimete Krasniqi - Pendohem Un Tash Per ty 2009
Shpat Kasapi - Arome Mediterane [ Festivali i 47 RTSH ]
Sinan Vlasaliu - Mendjemadhe
Smail Puraj - Dashuria e par
Smajl Puraj - Luje luje belin pak
Soni - Zona zero
Teuta Selimi - Tallava per bajramin besartin
Viola - Ku ke rrushe Ferizaj
Viola - Maturante
Xheki - Dasem pa krushqi
Xheki - I Mir I Keq
Xheki - Te kam lule
Xhevahire Bytiqy - Kam besu ne dashuri
Xhevahire Bytiqy dhe Sinkopa - Tallava ne prizren

 

 
Heute waren schon 1 Besucher (18 Hits) hier!
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=