.:: Albania-Music ::. Muzik-Shqip , Mp3 Shqip , Shkarko Mp3-Shqip, Filma Shqip. -
  Kryefaqe
  Kontakt
  Video Shqip
  Kenget ma të Shkarkuara
  Forumi
  Toplista Albania-Music
  Shkarko Programme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Mp3-Shqip
  Rap Ylli

DMK Ft UniKKatil - Nganjiher (Demo)
Ekrem Gj ft K.O - Bonu Mc [ Album ]
Gold AG - Gezuar 2009
2009 Kampioni - Hajdi Lujna [ Diss ] Kamikaza-T, Baba Trodon , Mc Qoppa , DallaverG , Mc Toska
2009 SeLA a.k.a BosZMaN - Kuq e Zi
2009 ShpiCi a.K.a AdOrabLe ft A.B.I.A - Per InaT-G
ALba G Ft. Stresi - Intro
Abstract - One message received (Album)
Akkana dhe warBoss. (EE) - Edhe Ma Posht
B-Genius Ft. wHoBrave - Per Mu Jeton
BaZuka Ft. D.O.G. - Qa Na Kena Ju Si Keni
Bazzuka ft K-Lay - Mangupat N-Emesena
Beni-Xhemas ft.Perkoboss - JO Gangster
CIAA - N-KUJTIME
E7 - Koha Per Me Dal
Ex KinG a.K.a EmperoR feat. DMF, DOubleBeat , Caylu - Krah per krah
Ex King a.K.a Emperor - E din shqipet
Ex King a.K.a Emperor - Skeptik
Gadaf Ft.PoteRa - Dridhe Pa kufi 2009
Gadaf ft PoTera - A din Kush jom
Gold AG - Veprat mbesin (explicit) [ E VJETER Po E Mir ]
Hill Figer -Perditshmeria
InsecT - un e laj me pare
K-Brave feat. Dr.Rabbit dhe G-ON - Invalid
Kampioni - Mixtape vol.1 Ligjet e Kampionit 2009
Kobra a.k.a Helmusi - Un Jam Realiteti
Last Point - WoW
MC AnaConda Feat. Mr Deadly - Si Nkohen e Hitlerit (Qaa-Rec)
MC AnaConda Ft. Mr Deadly - Si N'kohen e Hitlerit (Qaa-Rec)
MC Drinz Ft. G-Barker - Ta Vertetoj
Master-G ft BonnY(G-Gold ArmY) - Edhe Sot
MpKos.ft.Ndeshkuesi - Prezenton
No-One - Album Snippet
Noizy - Histori e gjat [ FuLL ]
Noizy [ O.T.R ] - Histori e gjat [ DEMO ] 2009
Prince Double H - dashuria e pavdekshme
ReaL Mc - Rikthim
Samwik - Hapat Njeki Vet
Samwik ft Kusha aka AK-47 - Per ty mendoj
Samwik ft The.Trimmi.Mc.GonnY Rri Larg Meje
Samwik ft. Mc Gonny dhe The Trimi - Na jem
Samwik-Hapat Njeki Vet
Samwik.Ft.Paca - Vul Per Rap
ShpiCi a.K.a AdOrabLe - [Albumi] oLder.KilleRs
SpeciaL B Ft.Dream Boy - Pse Eshte Kaq Veshtir
Street Homies - Sakatoj
Stresi - QKa Me TBo
T.B.R - Droga
T.B.R - Kush Po Vjen
Vizi Ft Krisolita - Gabimi
X-Tight - Perfundim
X-Tight Ft Hill Figer - Jeta ShTiR
eX-plodim - Tdu syn ( final mix )
eX-plodim - ZeMeR
warBoss. Feat Abby Style - Bitch

 

 
Heute waren schon 1 Besucher (19 Hits) hier!
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=