.:: Albania-Music ::. Muzik-Shqip , Mp3 Shqip , Shkarko Mp3-Shqip, Filma Shqip. -
  Kryefaqe
  Kontakt
  Video Shqip
  Kenget ma të Shkarkuara
  Forumi
  Toplista Albania-Music
  Shkarko Programme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Mp3-Shqip
  Rap Ylli

2 Shkupi Flow - Per shkupin
2Boys - Buz me Buz
2M - Ktu si dojm Ata
7 me 7 - Flutra
A-Connection - Sen Palidhje
A.L.F - Veni jem
A.P.G - Skam me u Nal
Ace Ft Maksi - Plumat e mi vrasin
Adelina Ismaili - Shum mir do te ishte
Adelina Thaci - Sonte
Adem Ramadani Live (3 Keng)
Adnan Daci - Me Thuaj Pse
Adnan Daci - Zemrush
Adnan Daci dhe Teuta Selimi - Smundem pa ty
Adrian Gaxha - Me Mungon
Adrian Gaxha 2006
Adriana - Ti nuk je per mu
Aferdita Demaku 2006
Aferdita Elshani 2006
Afiz Gjeloshi
Afrim Muciqi 2006
Afrim Muqiqi - Shume tkam dashte
Ajet Sinani - 2006
Alba G - Fjal Realitet
Alba G - Per Dosta
Albana Syla
Albana Syla - Her po her jo
Albina Hashani - Ta kaloj naten me ty
Albinas Band - Destanacion i Gabuar
Alboholics - Per mu
Alketa Vejsiu 2006
Alko - Si e perjetuam luften
Alma Bektashi 2006
Altin Shiira - Nje Pik loti
Altin Shira 2006
Anila Mimani 2006
Antigona Rustolli - Mihone
Anxhela Persiteri - Mos harro
Arban ft Alko Top-M - Bukuroshe
Arben Krasniqi - Eja Shpirt
Ardian Liman mera dhe Ylberi - Tallava
Ardian Tefiku 2006
Ariana - Ku je ti
Arif Aliu - Zgjohu Dhimbja Ime
Arta Bajrami -Ti kam fal gabimet
Arta Bajrami 2006
Artan Paja 2006
Artiola Toska 2006
Arton Zeka - Heret a vone
Artur Yzeri 2006
Aurora - Pizza Dona
Aurora - Prishtine
Azemi - Konga e Lehte
Aziz Murati - Dashurova njeher
Aziz Murati - LIVE
Aziz Murati - Moj e poshter 2006
Aziz dhe Beqa dhe Lori dhe Ganja 2006
B - Genius - Mos Shkoj
B.B Poqi
Baba Tradon - Kalle kalle
Baba Trodon - O sa .. E mir
Baba Trodon dhe Mr Valoss Dr.Rabbit - Maturantet
Bajram Gigolli - Potpuri
Barbana Dini - Dashurija
Barbarous Se na thej
Bardha - Ndahet zemra ne dy pjese
Beekim Sejdiu - Duro Zemra ime
Behare Shala - Largohu
Behari 2006
Bekim Kumanova - Vuajtje
Bekim Kumanova - Zemra me Ndahet
Bekim Kumanova dhe Mimoza Shkodra
Bekim Kumanova dhe Triolla - Tuj Vajtu (balad)
Bekim Sejdiu - Duro Zemra Ime
Bekimi Kumanova - Ju vallzoni ne e kallim 2006
Belinda - Endrra qe e enderron
Berkan - Maraton
Berkani 2006
Bertan Asllani - Ky esht fati im
Bertan Asllani - Prej meje je e lire
Bertan Asllani 2006
Besa - Unik
Besa 2006
Besiito - Jeta
Besjan Gashi 2006
Besjani - Rri veq pak
Besnik Krasniqi - Obligim 2006
Bi-Ho.Gs feat. Kacy Style - Sonte jemi Ok
BiGWolF - Jeta Neper Vdekje
BiGX ft DonPizhi - Hajde Tash
Big Mama - Puberteti i vonuar
BigMama - Interesi
BigMama - Topsecret
BigMan - Big and Small
BigToni - Vera
Black Wolf - N jeten tem
Bleona Cereti 2005 - 2006
Bleona, Hekuran Krasniqi, Etno Engjujt - Mandarina
Blero - Sexy Move (HITE MIX)
Blero - The way I am
Blero 2006
Blero ft Rovena Stefa - Mos thuaj
Blero ft.Shpati - Falma
Blero- Se di
Blood For Blood - Diss - tingulli3nT , Gg , Hysenit , Seles
BloodySoldierz ft. JimmyBoy 039 - Kush Jan Ata
Boni - Vsichko
Brezi Ri - Lsho Rrugen
Bubulina Krasniqi - Mjaft me
Bujar Qamili - Njeni Qan Tjetri Gezohet
Bujar Uka - Keng per ramush haradinaj
BuliO$ ft. Terror Dog - Preseva pt.2
Bullet a.K.a Plumi ft.bitBjondi - Kthehu
CARI - A Ki Mu Ken Gati
Cani Ft Anxhela Peristeri - Mos me Harro
Capital T ft. Immortel - Be Happy
Chaos feat.Calipso , Da LiLSexy Lady
Chipsi ft. Hit Mc - Ngoje
Christina ft. Bronx Albo , 2-Tight - I Besoj Vetes
Ciljeta Feat Flori - I papam
Corona - Dy lot pikojn
Crazy DoGG Feat. OGB - Lkune
Crino aKa Shpati ft Street-Life - Bonu sikur na
Crione aKa Shpati - Ngoni Mir
Cyanide ft. INVADOR Dogmatic TexT - Kosove
Cyanide - Se ki dit
Cyanide ft N.A.G - Lujt kryt
Cyclone ft. Spectah and Diff - Prano Ket Sen
D.M.K. ft. Xha-C.T - Aspak
D.u.d.a - Italia e vogel
DAI (Eki-Nox) - Vallja e Shqipeve
DANI - Ata syt e tu
DEBA (hit)
DJ SHANE - REMIX 2006
DMC - Koh Kritike
DMC - Krejt Per 1 Emer
DMC Ft King Link - Loja rap
Da Ghost , K-Master ft.Tingulli 3nt - Drog per Vesh
DaCraks ft BLX - Nuk ka forc
Dani - Ndahet zemra ne dy pjes
Dani - Ti ende je e bukur 2006
Dani dhe Afrimi - Nje nat larg ne gurbet
Dani dhe Afrimi - O sa bukur po vallzon rinia
Dava Gjergji
Denada Bare - Nje dashuri
Di Hamko feat BabyBoy - Pse
Dio Ft Dreqi dhe Caspo - Qoni Durt nalt
Disa keng TALLAVA
Dj Caja vs Alba G ft Trc - Qonu nkam (remix)
Dj Diaspora feat Sela and Mentor Kurtishi - Azilant RMX
Dj NeuTral - A Jeni Gati (Techno)
Dj NeuTral Feat.L.E.G Kidz - Shum Crunk
Dj Suat (New Remix)
Dj Suat - New REMIX
Dj Suat feat.Gold AG - Gurrin e boj plumb.mp3
Dj Suat feat.UniKKatiL and Luniz - Demtus (remix)
Dj Suat ft T.B.A (REMIX)
Dj Suat ft. Dredha - Kshtu shqipet folin
Dj Teko - New remix
Djellza Kolgeci - Si Kleoparta
Djemat pa kufi - Zemra ime
DomiNoz - Ntelefon
Don Pizhi Ft. Geti - E Di Zemer
DonEnio ft.Enxhi - Limonada
Donplata dhe Fidaneex - E Dashur
Double G - MonnY dhe T-Zi - Ju ka ardh funi
Double G Rasom Bidaki Whobrave - Raportite
Double Q ft. AlboBIG , lilG , RealG - Veq 1 Veper
Dredha - Hyn Nvetur
Dritero Shaqiri 2006
Duda, Difro, Lav'da, Dutch, Mr Safet, MC Kresha and Casp-oo - Get Crunck
Duli - Rruga pa kthim
ERMAL FEJZULLAHU - Ndahet Zemra
Edona LLalloshi - Moj katile
Edona Llalloshi - Dite per dite
Ego band - Cdo gje mori fund
Ejup Rexha - Gurbeti
Ekrem Gj. ft. K.O. - Devijim
Ekrem Ymeri (Tallava Live)
Ekrem g - Diskotek
Eleminimi - Vetem pak
Elita 5
Elita 5-Bardh e Zi
Eliza Hoxha - Per ata qe sjan
Elvana - U largove
Elvana Gjata - Mames
Emira Ademi 2006
Enkela Arifi dhe Hysni Alushi
Era Corrupted ft.Rameka - Shqipe Si Na
Erinda - Flake
Ermal Fejzullahu - Pse me ike 2006
Ermal Fejzullahu qika e prishtines
Ervin Bushati - Nje Mal me Lesh
Etno - Nanny
Etno Engjujt feat. Lyrical Son - Sexy Girl
F-Tim Non-Stop Hip Hop Mix
F-Tim ft. Buja - Livrite
Fadil Zariqi 2006
Fahrije Zogaj - Nisja tash me def
Fahrije Zogaj 2006
Faik Rama 2006
Fatmire Mjaku -Ti me thua me thua me mu ska
Fatony G aKa Maniac ft LS
Fidaim Aliu - Live ne Rinora 4
Fitnete Tuda
Fitore Gjonbalaj - Zemer Ndalo
Fjolla Gashi 2006
Flaka Krelani - Nje bot tjeter
Flori
Flori feat Luar - Gjithmone
G-Rule ft. Chika - Me na thy
G-Soldier
G-Soldier, Capital T, Adalard - Ama Numrin
G-mcd - Me do sme do
Gazi dhe Buqja - Ti moj buqe bukuroshe 2006
Gazibaba dhe Duli Tallava LIVE
Gazmend Rama - Pe Festojm Pavarsine
Gazmend Rama 2006
Genci - Hekurani
Genci ft. Hekurani - Tezja
Geni dhe Sela - A mendon per mua 2006
Genta Ismajli -Posesiv
Genta Ismajli 2006
Genta dhe 50Cent - Krejt e din Remix
Genta dhe Geti - Krejt e din
Ghetto Gold Feat Dj Blunt - Babes
GhostFace - Per vllazni vras
Gili - Sajonara
Gjakpirsat - Bota e Gjakpirsave
Gjira ft. Rexah Dredha - Faleminderit
Gjurmet
Gjyks
Gjyks feat Bekim Deari - Gabim
Gjyks feat Vizzy - Kce
Gjyksi dhe Infinit - Kush Kush
Gjyste Vulaj - Malli per ty
Gjyste Vulaj 2006
Goya Ft Fuga - Dil Jasht
Greta Koci - Sa me lodhe
Grupi ATA live
HAMKO Diss Tingulli 3nt dhe infinit
Halli - Asejna
Halli - Per Picki
Hana - Endrrat sndalen kurre
Hana Band 2006
Hazbi Therra - Asniher
Hazbi Therra 2006
Hekuran Krasniqi - Darka
Hija Jetes - Po doni vota
Hip Hop Soldier - Un te kalli
IceBoy - Shoqja po lyp kerr
Ilir Shaqiri - Erdhi dita e Pavarsis
Irena Ciceri - Nata po me vret
Ismet Bexheti 2006
Ismet Bogujevci
Ismet dhe Visar - Tallava Live
JEMIN HAJDA - Tallava
JaGo ft. 2M - what u waitin for
Jehona Sopi - Borxh me ke
Jehona Sopi 2006
Jeton - Bjondina
Jonida Maliqi - Parfum Nate
Julka 2006
K-OS - Tka rrejt
KORONA
Kadrush Haxhimustafa - Ndahen Zemrat
Kaltrina Selimi
Kaltrina Selimi - Ti se don askend
Kastro - Nuk e gjej dot titullin
Keng Folklorike (50 keng)
Keng Vajtuse
Keng me Qifteli
Keng per dasmor
Kenge Magjike
Kenge Magjike 2006
KoKKa - Pa Dyshim
Korab Jetishi - E tregove veten
Kozanostra - Kopilica
Kudreti - u Qu Krejt Mahalla
LETA - LIVE
LRC - Sensuale
Labi - Ta besova ty Rinin
Labinot Tahiri - Mos u be katile ti
Labinot Tahiri 2006
Las Wlalker - Drejt Fames
Legenda - Kampioni
Leonora Poloska - I pa njohur
Leonora Bahiti 2006
Leonora Jakupi
Leonora Mucaj - Hesht
Leonora Poloska - Shko
Leonora Poloska - Go
Leonora Poloska 2006
Leta (Live)
LiFi-BooM - Kupton
Libri - E di kush jom (Baba Records)
Lindi 2006
Loni ft Leotrim - Erdhem
Lora - Jena motra
Lori - Bjondine
M-jay ft Chicka - Ie Zhegitur
MC Kresha Feat DutchSchultz - Pi Northside nSouthside
MC Kresha Ft Singullar Kodoshi - BRING IT ON
MC Records - KoqeLuajtje VoL.1
MC.Rhyme dhe G-Baby Feat N-EC A.K dhe Mc.sIA - Kceni e theni
MEDA - Perseri fajtor jam
Mad Lion - Teta Ajshe
Mad Lion 2006
MadLion ft Shpat Kasapi - Leyla
Mahmut Ferati 2006
Mahmut Ferati Dhe Remzije
Martin Gojani - Ndahet Zemra
Masar Berisha - Vallja e shotes
Master Max Ft Kafu Mc - Veq Ni Jet
Mc Buya feat. Dony2Luxe - Njerzit Flasin
McFija - Hajde Loqk
Meda - Dil nje her
Meda - Ti gjithmon ishe
Meda - Tre mi vjet
Meda 2006
Memi - Amaneti
Memi 2006
Mensiur Kadriu 2006
Mentor Kurtishi
Mentor Kurtishi (LIVE)
Mentor Kurtishi (NEW)
Mentor Kurtishi - nje lajm po e pres
Mentor Kurtishi 2006
Mera Zymberi - Mbremja rinore
Mera Zymeri 2006
Meti - Ska problem 2006
Mimoza Shkodra - Krejt mi more
Miranda Hashani - Mos me lini vet
Mirsa Kerceli - Sjam e vetmja
Mirsad Shabani - 2006
Moleri ft Genci
Monika Salihu -A po don ti pak
Motrat Kryeziu 2006
Motrat Mustafa
Motrat Mustafa - Vallja e Rugoves
Mr Elvis - Ja ku jam
Mr.Trimi , Dr.snake , Mr.VaLoS - Dont Fuck With Us
Mr.VaLoS - Hajde Dridhe
Muhameti dhe Bajrami (Tallava)
Muhameti dhe Luli - Tallava
Muharem Ahmeti
Muharem Ahmeti - E zeza nene
Mustafa Ymeri - Me Qmende
NR ft. Pancho , Liki (vedati i stupcav)
NRG Band - Per here te pare kur dashuron
NRG Band 2006
Nano ft Fuego
Naser Berisha
Naseri dhe Kadenca (Tallava)
Nehat (Anakonda Rap) - Fur verrater
Nexhat Osmani - Album
Nexhat Osmani - Humbi Dashuria
Nikoll Nikprelaj - Suzi nga tuzi 2006
Nikolle Nikprelaj
Niku 2006
Nimon Mushkolaj
Njomza Kallaba - Ren per mua
Nora Istrefi - Festa ime
Nora Istrefi 2006
Nusran Fera - Bye 2006
O sa mesazhi i mir
Odeta - Me Pelqen
P.D.C ft Bini - Qilu Qilu Zemer
Pa Kufijt - A ka
Pa Kufijt - Krejt jone ka thone
Pa kufijt ft Leonora Poloska - Friends
Pandora - 100 vjet pa ty
Pandora - Pse e Vrave Dashurin
Papush - Ku fshehesh ti
Pejani Ft Alba G - o Moj Non
Peralle me tupan 2006
Picado dhe D.Arbas - Tash neja
Pikado ft Simpatiko
Pim - V feat. Maksi - Maturant
Poison - Perbindeshi
Preng Papushi - Zemra loton
Presioni ft Jeton - Zan zan
Presioni ft. Jeton, Hudraand OG043 - Kqyrem
Princi (Hyseni) diss UniKKatilit
Queen D ft Kacho - Send per vesh
RameKa ft Bezzo - Ska me TBA
Rameka - Lypi Drejtsi
Rameka - NA
Rap Sodi ft. D.O.G - Muzika Jon
Rapp Dogg - ngo bebush
RascoM aka Gor.KillaH - Per her tFundit
Real Thugz - Mfal shok
Real-Tony Feat.Tha Answer - tRond (Diss-Trodon)
Rebel a.K.a UniKKatiL Feat OG 04 - Sjam me Vetem
Rebel aKa Unikkatil (80 KENG)
Redon Makashi Zemra smund te heshte
Remjzi Leka - Sdo ti shijoj
Remzi Leka - O moj nafake
Rifadie Grajqevci
Rifadije Grajcevci - Mos prano
Ritmi Rruges
Rona Nishliu
Rovena Stefa - Llokum
Rovena Stefa - Zoteri anonim
Rozana Radi
Rrakatel - Hakmarje
Rrufeja - Edhe nje loje
Rrufeja 2006
Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores 2006
Sadik Krasniqi - Nja dy djeme
Sala dhe Ramizja 2006
Sami Yusuf (2 Albume)
Sandra Dodaj - My Immortal
SeLA a.k.a BosZMaN - Masakrim Total
SeLA a.k.a BosZMaN - Vraje
SeLa a.k.a BosZman - Per ty
Sef Duraj - Album 2006
Sefe Duraj 2006
Sela - Diss Unikkatil dhe Gold AG
Selami Kolonja
ShkupiStars - Records
Shkurte Fejza 2006
Shpat Kasapi - Axhamiu
Shpat Kasapi - Pa ty sjetoj Komplet
Shpat Kasapi - Piano - Me zjarr
Shpat Kasapi 2006
Shyhrete Behluli - Ura e Gurit
Shyhrete Behluli 2006
Shyhrete Beluli - Dashunia Jone
Silva Gunbardhi - Dije se te dua
Silva Gunbardhi - Moj e Vogel
Skender Xhafa - Luje luje
Skillz - Bon edhe zbon
Smail Puraj - Pa ty
Smail Puraj 2006
Soni 2006
Speya Ft. Mad Lion - Mos mthuj
StRonGi ft. BLaSSe ATO
Steep , readon , donni , mc drenn , emility - Kush tha
Stine - Ishe ti (LIVE)
Stine - Mos me thuaj jo
Stine 2006
Syne Loshi - Shko
Syri Shqiponjes - Hip Hop Tallava
T-one ft K-RT-iL - Ngo baby
TBA Sacrifice ft. TriBun - NClub
TBA Slitta ft. DMC, Rrugaqi Arte and Kobra - Smun
TNT
Tallava (Hit)
Tallava (New)
Tallava Teuta, Valtoni,Pandora, Mimoza
Tallava- Oh Kur e Pash Oj Nane
TeRRoR a.k.a Shkupi - Shvercerat Shkup
Teresa - Gurbeti
Teuta Kurti - Jam e lire
Teuta LIVE
Teuta Selimi - E Din
Teuta Selimi - Femer
Teuta dhe Afrimi
The Answer - Baju
The Cannibalz
The Dreams
Thugs Army - Is Start
Tingulli 3 - Babes 2006
Tingulli 3 nt - Babes
Tony White ft. Nderim Ibrahimi - Shqiponja
Top Fest 4 (CD Kualitet)
Top Fest 4 (full)
Tornados
Tornados - Boom Boom
Tornados DEMO2
Tornados ft F-Tim - Ezplodojm
Tornados ft. Dredha, Slitta, - Fitore e Garantume
TriLL MC Ft. diB , Dr.DardooS - Rap per Talenta
Tuli G - Spo tdu mo
Tuna - Bilet
Tuna - Hajde
Tuna - Xhuxhi 2006
Uki - Pentagram
Uki Street BrotherS
UniKKatiL dhe TBA 2006 - Armiqt Suprem
Unikkatil
Unikkatili me TBA - TORNADOS - Veq Perpara
Urban Style
Urban Style - Boom Boom
UrbanStyle - Rap Attack
UrbanStyle - ToniG - Lshona Rrugen
Vagabondi - Nenat Shqiptare
Vajtuse VOL.1
Vajtuse VOL.2
Vajtuse VOL.3
Valle (Te reja)
Valle - Pajdushka
Valon Gervalla - U takuam sonte
Valon Kumnova - Tallava
Valon Rama - Je e bukur Sje e lumtur
Valon Suma 2006
Valton Ft Brahim - Mos me provoko 2006
Valton Krasniqi - te kan feju 2006
Valton Krasniqi - Je e bukur
Valton feat. SupaSonic - My Love
Vellezerit Abazi 2006
Vellezerit Mziu - Cigarja (Potpuri)
Vellezerit Qetaj - Ibrahim Rugova
Vellezrit Aliu - Keq kur te kam
Vera dhe Sunaji 2006
Vesa Luma - Luaj
Vesa Luma 2006
Vetem me Qifteli 2006
Vi-Po - Senjorita
Viagra
Vilma ft. Dashi - Alo alo
Visar Rexhepi 2006
Vitore Matoshi - Xhinxhilushe
Vjollca Haxhiu
Vllezrit Susuri
Vullneti dhe Bekim Kumanova - Tallava
WNC
West Side Family
West Side Family 2006
White Niggaz - Kush Tha
XHEKI - KUSH GABOJ
XWNC - Per ty edhe nje her
Xeni
Xeni - Shpirti Im
Xhavit Avdyli 2006
Xheki - Do te vije
Xheki - Sikur Nje Enderr
Xheki 2006
Xhela - Pi raki
Xhemil Salihu 2006
Xhemil Saliu - Lulie
Xhemil Saliu - Xhema Sadria
Xheni 2006
Xheni dhe Bekim Kumanova
Xili - Dy Pika Loti
Xili - Dy pika lot
Xuxi - Mos me ndalni
Zajmina - Mos thuaj jo
Zanfina Ismajli - Nje puthje 2006
ZeeRo MaN - Katunarka
ZeeroMan - N Gom
Zef Beka
Zinxhirt - Loqk
Zinxhirt - U kon n plan
Zinxhirt - Zinxhirt qe s'kputen
Zyber Avdiu 2006
bX-a Ft. Phenom - Broken Finger
dRiTi - Trip Rap
eX-plodim - Shoqe

Heute waren schon 1 Besucher (5 Hits) hier!
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=